Valikko
Voit kertoa lukeneesi pelastussuunnitelman, täyttämällä seuraavat tiedot:

Huoneisto, yritys, osasto, tai muu tila

Kuittaukset

Nimi Sijainti Päiväys
Tero Haapala TY/turvallisuus 24.1.2018
Virpi Yliverronen Teknika, Rauma 25.5.2018
Susanna Iivonen OkL Rauma 25.5.2018
Mirjami Haapalahti OKL Rauma, PR 209 25.5.2018
Miika Leino Teknika 26.5.2018
Petteri Syrjänen Opettajankoulutuslaitos, Rauman kampus 29.5.2018
Maria Sula Rauman okl 29.5.2018
Satu Grönman OKL Rauma 29.5.2018
Petteri Syrjänen Rauman kampus, Teknika 28.9.2018
Jussi Lukkala tilasuunnittelu 9.10.2018
Eila Lindfors Kirjasto/Suojantie 13.2.2019
Joni Lanki ROKL, kirjasto 29.3.2019
Brita Somerkoski Rauma 2.10.2019
kimmo koivisto Seminaarinkatu 1, kirjastorakennus, huone 205 3.10.2019
Marja Tervaselkä-Jalonen RNK 3.10.2019
Jaana Lepistö OKL Rauma 3.10.2019
Tarja-Riitta Hurme Teknika 3.10.2019
Päivi Granö Kirjastorakennus 2krs. 3.10.2019
Katri Moisio Kirjastorakennus 3.10.2019
Anitta Melasalmi TK 134c 3.10.2019
Tomi Kärki Kirjasto 205 3.10.2019
Antti Aaltonen OKL Rauma, kirjastorakennuksen työhuone 3.10.2019
Piia Laaksonen Rinnalla hanke 3.10.2019
Maarit Silvén OKL Rauman kampus 3.10.2019
Inkeri Ruokonen Päärakennus h. 119, Rauman kampus 3.10.2019
Markus Pusa teknika 4.10.2019
Marita Neitola Teknika 226 4.10.2019
Lasse Korhonen puuteknologian tilat 4.10.2019
Rauli Lehtinen Teknika 4.10.2019
Joni Lanki OKL:n kirjasto, Rauma, 1krs 4.10.2019
Assi Piilikangas Rauman kampus, Teknika 4.10.2019
Mari Siipola OKL Rauma 4.10.2019
Meri Pihanperä Turun yliopisto, opettajankoulutuslaitos, Rauma 4.10.2019
Janne Lepola rauma, päärakennus 4.10.2019
Anne Sorariutta Teknika 103b 4.10.2019
Maria Broholm kirjasto 2krs 4.10.2019
Mika Metsärinne Teknika 2krs. 4.10.2019
Mika Metsärinne Teknika 2krs. 4.10.2019
Riina Turkki Rauman kampus 4.10.2019
Satu Grönman Rauman kampus 4.10.2019
Satu Grönman Rauman kampus 4.10.2019
Riitta Rastas Rauma 4.10.2019
Riitta Rastas Rauma 4.10.2019
Riitta Rastas Rauma 4.10.2019
Saija Tanhuanpää Teknika 6.10.2019
Kristiina Huhtanen Päärakennus 118 7.10.2019
Taina Räsänen Teknika, 236 8.10.2019
Sari Yrjänäinen Rauma Kirjasto/Päärakennus/Norssi 8.10.2019
Paula Kaukiainen Teknika, okl 8.10.2019
Toni Ernvall Rauman OKL 15.10.2019
Johanna Viianen Rauman okl 21.10.2019
Jarno Majamaa OKL Rauma 25.10.2019
Olli Rasinmäki Rokl, päärakennus 205 30.10.2019
Markus Pusa Teknika 7.11.2019
Satu Lausmaa ROKL 28.1.2020
Marja-Leena Rönkkö OKL Rauma, Teknika 13.2.2020
Pasi Koski Teknika 13.2.2020
Mirjami Haapalahti Rauman OKL/ Teknika 236C 13.2.2020
Susanne Leväniemi OKL Rauma, kirjastorak. 2. krs 13.2.2020
Anna Lundberg Teknika 103B 13.2.2020
Saija Tanhuanpää Teknika 13.2.2020
Virpi Yliverronen Teknika, Rauma 13.2.2020
Tomi Kärki Kirjasto 205 13.2.2020
Johanna Lähteelä OKL Rauma 13.2.2020
Satu Lausmaa ROKL 13.2.2020
Markus Pusa teknika 14.2.2020
Tuomas Järvenkallas Torni 14.2.2020
Lasse Korhonen Teknika 14.2.2020
Timo Perttula Torni 14.2.2020
Maria Broholm Kirj. 205 14.2.2020
Merja Mansikkamäki OKL Rauma, Kirjastorakennus 14.2.2020
Greta Lahdenranta Kirjastorakennus 1 krs. 105b 17.2.2020
Olli Rasinmäki Rokl, päärakennus 205 17.2.2020
Leena Järvisalo OKL Rauma, Kirj.rak. 2. krs. 17.2.2020
Anneli Pere OKL Rauma Teknika 231 17.2.2020
Jarno Majamaa OKL Rauma 17.2.2020
Kristiina Huhtanen Päärakennus 118 19.2.2020
Virpi Rintala OKL Rauma, kirjastorak. 2. krs 19.2.2020
Tiina Peltonen Kirjastorakennus 204 19.2.2020
marketta kortelahti puutarha 20.2.2020
Jenny Marttila Rauma 24.2.2020
Pirkko Martti OKL Rauma 28.2.2020
Taina Räsänen Torni 19.3.2020
Milla Voudinlehto Rauman etäkampus 3.5.2020
Anne Toivonen Torni 12.5.2020
Tuija Saarivirta Rauman normaalikoulu 24.6.2020
Inka Kaunisvirta Rauman normaalikoulu 11.8.2020
Ville Turunen RNK 11.8.2020
Marja Tervaselkä-Jalonen RNK, teknika 12.8.2020
Maarit Rainio RNK 13.8.2020
Hanna Osara Rauman Normaalikoulu 17.8.2020
Mia Koivuniemi Rauman normaalikoulu, B206 18.8.2020
Elina Perälä RNK 19.8.2020
Poh Yi Chua OKL Rauma 26.8.2020
Brita Somerkoski Rauma 27.8.2020
Brita Somerkoski Rauma 27.8.2020
Nora Snellman Rauma 27.8.2020
Sanna Hakamäki Kyrö 27.8.2020
Vili Lehtelä Rauman okl 27.8.2020
Juliaana Jokila Huoneisto 27.8.2020
Laura Varjonen Rauma 27.8.2020
Neea Isoviita rauma okl 27.8.2020
Laura Nenonen Rauma 27.8.2020
Viivi Valtanen Rauma 27.8.2020
Olli Ilonen Rauma 27.8.2020
Helmi-Helena Meisalo Turku 27.8.2020
Taija Lavanti Rauman okl 27.8.2020
Marko Harju Rauma Kampus 27.8.2020
Saara Hovi Huittinen 27.8.2020
Heidi Jussila Raisio 27.8.2020
Sini Kärkkäinen Rauman OKL 27.8.2020
Henna-Riikka Niemelä Rauma 27.8.2020
Jenni Kärki Turku 27.8.2020
Marika Haapaniemi Pori 27.8.2020
Heidi Kannosto Rauma 27.8.2020
Outi Kovanen Rauman okl 27.8.2020
Meeri Kanasuo OKL Rauma 27.8.2020
Elisa Nurmi RNK 27.8.2020
Riitta Uusitorppa Rauman normaalikoulu 28.8.2020
Katri Suominen OKL Rauma 28.8.2020
Teemu Välimäki RNK 28.8.2020
Jenni Kleemola OKL Rauma 28.8.2020
Pekka Laamanen OKL, Rauma 28.8.2020
Merja Toivanen Rauman normaalikoulu 28.8.2020
Veera Seppä Rauma 28.8.2020
Venla Laitila Hämeenlinna 28.8.2020
Laura Korte Rauman opettajankoulutuslaitos 30.8.2020
Tapio Heikkinen OKL Rauma 31.8.2020
Elias Launonen Okl/Rauma 31.8.2020
Reetta Kaurala Rauman okl 31.8.2020
Linda Helo Rauman okl 31.8.2020
Outi Kokkonen RNK huone B102 31.8.2020
Heli Kaira Käsityön opiskelija 31.8.2020
Otso Suonpää OKL Rauma 31.8.2020
Aino Urpiola Rauma OKL 31.8.2020
Janna Pajuniemi Rauma 31.8.2020
Lotta Terho OKL Rauma 31.8.2020
Carita Lehtosola Rauma 31.8.2020
Joel Vuolukka Okl Rauma 31.8.2020
Sara Peltomaa OKL Rauma 31.8.2020
Mikko Piippo OKL/Rauma 1.9.2020
Jouni Salmela OKL/RAUMA 1.9.2020
Olga Rauman normaalikoulu 2.9.2020
Kirsi Virtanen OKL Rauma 2.9.2020
Sara Jaavamo Rauman opettajankoulutuslaitos 2.9.2020
Emmi Ollinpoika Opettajankoulutuslaitos 2.9.2020
Jere-Mies Uurasmaa Rauma, opettajankoulutuslaitos 2.9.2020
Annika Viherä Ks1 2.9.2020
Kirsi Auramo Rauman normaalikoulu 3.9.2020
Iida Leppänen OKL Rauma 3.9.2020
Heli Keski-Äijö Turku 3.9.2020
Sarita Martikainen RNK, parakki 4.9.2020
Viivi Inkinen Rauma okl 5.9.2020
iida Lehti 8.9.2020
Boglárka Balogh Rauma 11.9.2020
Elli-Noora Nikula Myllykiventie 144, Eurajoki 11.9.2020
Gregg Adams Rauma 11.9.2020
Eetu Huovinen OKL 11.9.2020
Shanaz Jariwala Rauma 13.9.2020
Fábio Rodrigues Rauma 16.9.2020